Futbol

beIN Sports maçları şifresiz yayınlayacak mı? sıcak gelişme

beIN Sports derbiyi ücretsiz yayınlayacak mıbeIN Sports derbiyi ücretsiz yayınlayacak mı

Sharing is caring!

Süper Lig maçları şifresiz nasıl izlenir, süper lig şifresiz, süper lig şifresiz nasıl izlenir gibi sorgular son günlerde öne çıkmış durumda.

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs sebebiyle, çeşitli ligler tatil edildi. Almanya ve Portekiz gibi ülkelerde ise, maçların seyircisiz oynanması kararından sonra yayıncı kuruluşlar, maçların şifresiz yayınlanacağını duyurdu.

Türkiye’de de maçların seyircisiz oynanması için yönünde alınan kararın ardından, gözler yayıncı kuruluş beIN Sports’a çevrildi.

Medya şirketinden şu ana kadar herhangi bir açıklama yapılmazken, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, bir görüşme gerçekleştirileceğini açıkladı.

Görüşme sonrası netlik kazanır

“Alınmış bir karar yok. Maçların hangi şartlarda yayınlanabileceğini yayıncı kuruluş beIN SPORTS yöneticileri ile konuşacağız. Corona virüs tehdidi nedeniyle maçların seyircisiz oynandığı ülkelerde alınmış bazı kararlar var. Dünyada örnekleri mevcut. Almanya ve Portekiz’deki yayıncılar karşılaşmaları şifresiz yayınlama kararı aldı. Yapacağımız görüşme sonrası durum netlik kazanır” dedi.

diyagonal.net

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.