Futbol

Acun Ilıcalı’dan imalı Mesut Özil açıklaması! | Fb transfer

Mesut Özil , Fenerbahçe'ye transfer olacak mıMesut Özil , Fenerbahçe'ye transfeMesut Özil , Fenerbahçe'ye transfer olacak mır olacak mı

Sharing is caring!

Acun Ilıcalı, Instagram hesabından gerçekleştirdiği canlı yayında kendisine Mesut Özil transferi ile ilgili yöneltilen soruya yanıt verdi.

Fenerbahçe taraftarının yakın takibinde olan Mesut Özil‘in adı, sarı lacivertlilerle anılmaya devam ediyor. Arsenal ile kontratı devam eden futbolcu için bir açıklama da Acun Ilıcalı’dan geldi.

Anlatmak istiyorum ama anlatamıyorum

Mesut Özil, Fenerbahçe’ye getir şeklinde istekler var. Yakında sanki güzel şeyler olabilir diye düşünüyorum. Öyle hislerim var. Mesut’u çok seviyorum. Fenerbahçeliyim. Bu konuda elimden bir şey gelirse yapacağım. Bu konuda bir çaba içerisindeyiz. Anlatmak isterdim ama çok da anlatamıyorum. Sonra anlatırız. Başkanımız bu konuda zamanı geldiğinde…

Kontrat engeline vurgu

“Bildiğiniz gibi kontratlar var, kontratın bitmesi geliyor. Mesut’un kontratı bittiği zaman bence favori Fenerbahçe olur. Çünkü başkanımız Mesut’u getirebilecek bir başkan. Ben de bu konuda elimden ne gelirse yaparım.”

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.